capwebcampus

3x3 Nocturn Sant Jaume 2015

 

 

3x3nocturndef2 bellavista camisetes
     


Recorda 3x3 Sant Jaume 2012   Recorda 3x3 Sant Jaume 2013   Recorda 3x3 Sant Jaume 2014

 Dia de joc: Divendres 31 de juliol
 Hora d'inici: 20:00 hores 
 Hora límit presentació: 19:00 hores 
 Jugadors per equip: 4
 Preu per equip: 40 euros
 Data límit inscripció: Dimecres 29 a les 21 hores
 Forma de pagament: Ingrés a La Caixa 2100-0583-67-0101111633 -indicant el nom de l'equip-
 Edats: Premini (2005 i anteriors), Mini (2003-2004), infantil (2001-2002), cadet (1999-2000) i júnior (1997-1998)
 Categories: Masculí, femení i mixt (jugaran amb els masculins) 
 Premi 1r.classificat: Sopars en el Restaurants BellaVista, s'Espiga i a Dakota Tex-Mex
 Premi 2n.classificat: Entrades per l'Hidropark
 Per a tots els jugadors: Camiseta especial de record
 Normes de joc: Les pròpies de Es Corral       -veure les normes-
 Més informació: Bernat Cifre - 663 314 343

Fotosveure quadrant de partits Fotosveure galeria de fotos

 


EQUIPS INSCRITS



NomEquip categoria jug1 jug2 jug3 jug4
MANASPORLINES infantil (2001-2002) Clara Villalonga Llauger Neus Fornés Mateu Catalina Galmés Rayó Gisella Alejandra Di Martino
MELOCOTONAS TEAM Mini (2003-2004) Maria Magdalena Sanchez Palou Mar Milo Ibernon Maria Rosa Ramon Gutierrez Ana Beltran Soria
MMM... cadet (1999-2000) Jordi Gayà Truyols Joan Albert Ferrer Molina Antoni Gonzalez Chacon Roberto Junior Valdes Vardon
LAMN cadet (1999-2000) Lorena Vanrell Martínez Neus Liceran Obrador Andrea Carreras Marga Aloy Oliver
LOS ENMONAOS júnior (1997-1998) Ivan Pardo Fariñas Xiscu Marti Barcelo Joan Amengual Villarino Sebas Millan
CAPELLANERS cadet (1999-2000) Violeta Ortiz Nobile Maria Cristina Serra Munar Gori Ferrari Llabrés Mireia Femenies Sócies
DIVA SE NASE NO SE ASE infantil (2001-2002) Mireia Llabrés Bauza Eva Castaño Rubio Maria Antonia Corró Martí Carolina Garcia Da Vila
I SEE CAWS COCONUDAS Mini (2003-2004) Nuria Reynes Marina Llabrés Bauzà Clara Ripoll Paris Alexandra Reynés
CURRY'S CLUB Mini (2003-2004) Miquel Ferrer Molina Sebastià Oliver Bennassar Didac Gea Frias Miquel Llompart Perello
XIM'S TEAM infantil (2001-2002) Adria Cifre Moll Xavier Caldentell Adrover Joan Real Lluis Belluga
MAHONY TEAM cadet (1999-2000) David Ramis Garcia Pau Mahony Comas Jorge De Guilhem Toni Crespi Quetglas
DREAM TEAM cadet (1999-2000) Toni Ferrari Llabres Llorenç Vicens Hernandez Llorenç Coll Fuster Rafel Marc Castello Massanet
DREAM TEAM II infantil (2001-2002) Martí Grimalt Isern Oscar Fernandez Navarro Joan Miquel Bradley Mayol Joan Vidal Monserrat
100% HARPONEROS cadet (1999-2000) Joan Llompart Serra Jaume Gual Ramon Antonio Jimenez Reina Pau Nicolau Fiol
MINABO DE KIEV júnior (1997-1998) Gabriel Serra Pol Josep M. Luna Ferragut Julià Serra Pol Juan Socías Estévez
GOLDEN STATE PATATERS cadet (1999-2000) Toni Pons Del Poz0 Toni Pericas Crespi Josep Ricci Comella Toni Sastre Cloquell
CARAGOLERS infantil (2001-2002) Joan Pol Gost Jaume Pericas Crespi Biel Moll Payeras Biel Sastre Izquierdo
THE TEAM infantil (2001-2002) Julià González Picó Juan Carlos Sarró Fernández Nicolás Alejandro Armellini Adrià Molina Buades
BULLDOGS cadet (1999-2000) Ília Añibarro Català Francina Mut Ginard Maria Ginard Pérez Maria Bennàssar Sastre
NOCTURNOS cadet (1999-2000) Christopher Hernandez Requena Juan Cruz Lopez Acuña Fallou Manuel Diage Damia Capo
ALL STAR MIX cadet (1999-2000) Sharif Ideis Igene Pol Nicolau Pujol Marina Rubí Zamora Aina Rosselló Rosselló
FA2E infantil (2001-2002) Àngela Caimari Cladera Francina Gelabert Oliver Elionor Perelló Serra Eulàlia Serra Crespí
BÀSQUET GIRLS Mini (2003-2004) Paula González Rosselló Paula Navarro Bonnin Laura Company Bestard Mireia Servera Franco
LOS PIMPIS cadet (1999-2000) Biel Soler Beltran Joan Soler Beltran Toni Gabriel Sanchez Mairata Toni Mir Planas
LOS PLAYEROS Mini (2003-2004) Pau Jordà Daniel Santiago Hugo Company Saül Cordero
SES RENOVERES Premini (2005 i anteriors) Aina Domingo Palmer Aina F. Gallastegui Aina Maria Salort Mònica Salort
LAIA'S TEAM Premini (2005 i anteriors) Laia Pacheco Alenya Blanca Aguilo Sureda Sarah Aguilo Bonneau Laura Rigo Espinosa
THE CRUSHING BALLS Premini (2005 i anteriors) Marta Reynes Oliver Lucía Hernández Requena Julia Ripoll París Daniela Montoya Morgado
EL EQUIPO A júnior (1997-1998) Alex Clemente Domínguez Josep Sanchez Palou Adrian Villamayor Marc Gallemaers Bibiloni
SPACEJAM infantil (2001-2002) Neus Payeras Quetglas Antonia Comas Capó Judith Peña Miralles Elisabet Crespi Pericas
 
 
cartell3x32015-web