capwebcampus

3x3 Nocturn 2016

 

 

3x3nocturndef2 bellavista camisetes
     


Recorda 3x3 Sant Jaume 2013   Recorda 3x3 Sant Jaume 2014   Recorda 3x3 Sant Jaume 2015

 Dia de joc: Divendres 19 de agost
 Hora d'inici: 20:00 hores 
 Hora límit presentació: 19:00 hores 
 Jugadors per equip: 4
 Preu per equip: 40 euros
 Data límit inscripció: Dimecres 17 a les 21 hores
 Forma de pagament: Ingrés a La Caixa ES68-2100-0583-6701-0111-1633 -indicant el nom de l'equip-
 Edats: Premini (2006 i posteriors), Mini (2004-2005), infantil (2002-2003), cadet (2000-2001), júnior (1998-1999), sénior (1997 i anteriors)
 Categories: Masculí, femení i mixt (jugaran amb els masculins) 
 Premi 1r.classificat: Sopars en el Restaurants BellaVista, s'Espiga i a Dakota Tex-Mex + Entrades per l'Hidropark
 Premi 2n.classificat: Entrades per l'Hidropark
 Per a tots els jugadors: Camiseta especial de record
 Normes de joc: Les pròpies de Es Corral       -veure les normes-
 Més informació: Bernat Cifre - 663 314 343

FotosQuadrant partits Fotosgaleria de fotos Ico3x3Resultguanyadors

 

EQUIPS INSCRITS

 
EQUIP CAT COMPONENTS
1 DRIM TIM CM Joan Llompart Serra , Marti Fullito Miquel, Pawesome Nicolau Fiol, Jaume Gual N.
2 CALITE MM Daniel Ruiz Hellquist, Daniel Santiago Dos Santos, Miquel Ferrer Molina, Miquel Llompart Perello
3 POWER RANGERS IM Manuel Ruiz Hellquist, Javier Yin Chen, Julià Gonzalez Pico, Miquel Cerda Cifre
4 PANATHIMANKOS CM Joan Albert Ferrer Molina, Roberto Junior Valdés, Miquel Àngel Serra Cifre, Jordi Gayà Truyols
5 FLASHEEES CF Violeta Ortiz Nobile, Maria Cristina Serra Munar, Neus Jover Sampol, Gabriela Fernanda Montalvao
6 HILLAS SUPREM❤ IF Laura Cifre Camarote , Ana Beltran Soria, Frida Agudo Lier, Margalida Victori Canaves Martorell
7 XIM'S TEAM CM Adria Cifre Moll, Lluis Belluga, Joan Real, Xavier Caldentey
8 ANIRÀ BEEE IF Clara Ripoll París, Maria Magdalena Sànchez Palou, Irene Blanes Grau, Marina Llabrés Bauzà
9 JORDAN'S TEAM MF Marta Reynes Oliver, Carla Reynes Martinez, Julia Ripoll París, Paula Gonzalez Rossello
10 DREAM TEAM SM Marc Gallemaers Bibiloni, Josep Sánchez Palou, Víctor Jurado López, Juan Pablo Márquez Ortega
11 C'EST LA CLASS CF Mireia Llabrés Bauzà, Eva Castaño Rubio, Victòria Capllonch Cifre, Maria Antònia Corró Martí
12 S'TURRAPAC SM Constança Pons Martorell, Adriana Castaño Ortega, Llorenç Ferrer Salamanca , Miquel Soler Estrany
13 LAS CRAZY MF Paula Navarro Bonnin, Alba Vallespir Mas, Chiara Sánchez Mesa, Lucía Hernández Requena
14 POLIPEBUS.COM CM Toni Pons Del Pozo, Gabriel Oliver Socias, Toni Pericas Crespo, Marc Busquets Ramis
15 DREAM TEAM CM Antoni González Chacón, Pau Barrios Sureda, Xavier Andreu Garí, Mateu Vallés Rotger
16 LES MINI MINIONS MF Aina Fdez. Gallastegui, Aina Domingo Palmer, Aina Maria Salort, Laica Pacheco Alenyar
17 LEBLOKS TEAM IM Joan Figuerola Cardell, Jaume Sastre Izquierdo, Joan Torrandell Serra, Marc Navarro Amengual
18 NOTINGAM PRISA SM Mariano Socias Saura, Juan Carlos Alarcón Agüero, Alejandro Rigo Chaparro, Tomeu Mariano Caldés Serra
19 DAME AGUA GRATIS SM Juan Carlos García Medina, Carlos Benito Esteban, Carles Villar Abraham, Joaquín Acosta Olcoz
20 NIPPLES CF Aina Bennassar Cifre, Angels Canals Cerdà, Ana Serrano Cervera, Maria Del Mar Llompart Gayà
21 STYLE SPOT MM Saul Cordero, Didac Gea, Tiziano Dimauro, Ruben Vicente
22 DUNKA HOLIC IM Biel Sastre Izquierdo, Jaume Pericàs Crespí, Quirze Reina Soler, Johny Servet
23 THE DAB IM Hugo Company Rivas, Pau Jorda Amengual, Ignasi Alzina Amer, Ismael Ortega Luque
24 BALLESTERISTES JM Josep Miquel Luna Ferragut, Juan Socies Estevez, Rafel Moll Payeras, Biel Serra Pol
25 JJTP CM Pau Mahony Comas, Jordi Reynes Pujol, Josep Ricci Comella, Toni Crespi Quetqules
26 FRANCINA, LAURA I ALTRES CM Francina Tomàs Crespí , Laura Pérez Albertí, Biel Ferrer Villalonga, Bernat Vila Martorell
27 TRAGEEEEEDI JM Guillem Fiol Roig, Juan Carlos Company García, Miquel Socíes Ramis, Bernat March Ortiz
28 MACHACONAS PF Marta Llompart Perelló , Carla Buades Palmer , Júlia Domingo Palmer , Mònica Salort Del Saz
29 RETROMARCHAS SF Carmen Benito Esteban , Julieta Acosta Olcoz, Joana Maria Caldés Serra, Caterina Pomar Pons
30 DIJOUS BO CM Toni Ferrari Llabres, Rafel Marc Castello Massanet, Llorens Vicens Hernandez, Toni Gabriel Sanchez Mairata
31 BLUE FLOWERS IF Marina Crespí Femenía , Cati Crespí Femenía , Marta Calafell Alemany, Laura Cabello Muñoz
32 ALNUMEMAS TEAM IF Nuria Reynés Calvillo, Alexandra Reynés Munar, Maria Rosa Ramón Gutierrez, Mar Milo Ibernón
33 2AMC CF Àngela Caimari Cladera, Àntonia Comas Capó, Marta Sánchez De Alcázar Molina, Caterina Mascó Capó
34 FA CALOR JM Miquel González Mas, Joan Sans Gual, Neus Llinàs Frau, Marta Ros Sagrado
35 YA PAXOO TEAM SM Pablo Ruiz Polo, Llorenç Tomàs Pujol, Luís Sánchez Moreno, Jaume Fiol Roig
36 FREE TEAM IM Aina Ferrari Soler, Alzina Satre Roig De Lluís, Gori Ferrari Llabrés, Toni Llabrés Belmar
37 PRAYFORMARINA CF Marina Soler Siquier, Francina Serra Tortell, Francina Gelabert Oliver, Eulàlia Serra Crespí
38 BASQUETMENT SM Marc Ribas Vilanova, Gabriel Roman Bennassar, Joan Lago Torrandell,
 
cartell3x32016-web2