capwebcampus

Club

Reunió de pares inici de temporada

escut1defComunicam que demà dijous dia 24 està convocada una reunió informativa per a tots els pares i mares dels nostres jugadors a la pista blava, annexa al pavelló municipal. El motiu és informar d'aspectes importants sobre el desenvolupament de la temporada que just ara comencem i respondre a les qüestions que se'ns vulguin exposar. 

Els horaris de la reunió seran: a les 17:15 h. pares dels equips premini i mini i a les 17:45 h. pares dels equips infantils i cadets.

3x3 Nocturn Sant Jaume 2015

 

 

3x3nocturndef2 bellavista camisetes
     


Recorda 3x3 Sant Jaume 2012   Recorda 3x3 Sant Jaume 2013   Recorda 3x3 Sant Jaume 2014

 Dia de joc: Divendres 31 de juliol
 Hora d'inici: 20:00 hores 
 Hora límit presentació: 19:00 hores 
 Jugadors per equip: 4
 Preu per equip: 40 euros
 Data límit inscripció: Dimecres 29 a les 21 hores
 Forma de pagament: Ingrés a La Caixa 2100-0583-67-0101111633 -indicant el nom de l'equip-
 Edats: Premini (2005 i anteriors), Mini (2003-2004), infantil (2001-2002), cadet (1999-2000) i júnior (1997-1998)
 Categories: Masculí, femení i mixt (jugaran amb els masculins) 
 Premi 1r.classificat: Sopars en el Restaurants BellaVista, s'Espiga i a Dakota Tex-Mex
 Premi 2n.classificat: Entrades per l'Hidropark
 Per a tots els jugadors: Camiseta especial de record
 Normes de joc: Les pròpies de Es Corral       -veure les normes-
 Més informació: Bernat Cifre - 663 314 343

Fotosveure quadrant de partits Fotosveure galeria de fotos

 


EQUIPS INSCRITS



NomEquip categoria jug1 jug2 jug3 jug4
MANASPORLINES infantil (2001-2002) Clara Villalonga Llauger Neus Fornés Mateu Catalina Galmés Rayó Gisella Alejandra Di Martino
MELOCOTONAS TEAM Mini (2003-2004) Maria Magdalena Sanchez Palou Mar Milo Ibernon Maria Rosa Ramon Gutierrez Ana Beltran Soria
MMM... cadet (1999-2000) Jordi Gayà Truyols Joan Albert Ferrer Molina Antoni Gonzalez Chacon Roberto Junior Valdes Vardon
LAMN cadet (1999-2000) Lorena Vanrell Martínez Neus Liceran Obrador Andrea Carreras Marga Aloy Oliver
LOS ENMONAOS júnior (1997-1998) Ivan Pardo Fariñas Xiscu Marti Barcelo Joan Amengual Villarino Sebas Millan
CAPELLANERS cadet (1999-2000) Violeta Ortiz Nobile Maria Cristina Serra Munar Gori Ferrari Llabrés Mireia Femenies Sócies
DIVA SE NASE NO SE ASE infantil (2001-2002) Mireia Llabrés Bauza Eva Castaño Rubio Maria Antonia Corró Martí Carolina Garcia Da Vila
I SEE CAWS COCONUDAS Mini (2003-2004) Nuria Reynes Marina Llabrés Bauzà Clara Ripoll Paris Alexandra Reynés
CURRY'S CLUB Mini (2003-2004) Miquel Ferrer Molina Sebastià Oliver Bennassar Didac Gea Frias Miquel Llompart Perello
XIM'S TEAM infantil (2001-2002) Adria Cifre Moll Xavier Caldentell Adrover Joan Real Lluis Belluga
MAHONY TEAM cadet (1999-2000) David Ramis Garcia Pau Mahony Comas Jorge De Guilhem Toni Crespi Quetglas
DREAM TEAM cadet (1999-2000) Toni Ferrari Llabres Llorenç Vicens Hernandez Llorenç Coll Fuster Rafel Marc Castello Massanet
DREAM TEAM II infantil (2001-2002) Martí Grimalt Isern Oscar Fernandez Navarro Joan Miquel Bradley Mayol Joan Vidal Monserrat
100% HARPONEROS cadet (1999-2000) Joan Llompart Serra Jaume Gual Ramon Antonio Jimenez Reina Pau Nicolau Fiol
MINABO DE KIEV júnior (1997-1998) Gabriel Serra Pol Josep M. Luna Ferragut Julià Serra Pol Juan Socías Estévez
GOLDEN STATE PATATERS cadet (1999-2000) Toni Pons Del Poz0 Toni Pericas Crespi Josep Ricci Comella Toni Sastre Cloquell
CARAGOLERS infantil (2001-2002) Joan Pol Gost Jaume Pericas Crespi Biel Moll Payeras Biel Sastre Izquierdo
THE TEAM infantil (2001-2002) Julià González Picó Juan Carlos Sarró Fernández Nicolás Alejandro Armellini Adrià Molina Buades
BULLDOGS cadet (1999-2000) Ília Añibarro Català Francina Mut Ginard Maria Ginard Pérez Maria Bennàssar Sastre
NOCTURNOS cadet (1999-2000) Christopher Hernandez Requena Juan Cruz Lopez Acuña Fallou Manuel Diage Damia Capo
ALL STAR MIX cadet (1999-2000) Sharif Ideis Igene Pol Nicolau Pujol Marina Rubí Zamora Aina Rosselló Rosselló
FA2E infantil (2001-2002) Àngela Caimari Cladera Francina Gelabert Oliver Elionor Perelló Serra Eulàlia Serra Crespí
BÀSQUET GIRLS Mini (2003-2004) Paula González Rosselló Paula Navarro Bonnin Laura Company Bestard Mireia Servera Franco
LOS PIMPIS cadet (1999-2000) Biel Soler Beltran Joan Soler Beltran Toni Gabriel Sanchez Mairata Toni Mir Planas
LOS PLAYEROS Mini (2003-2004) Pau Jordà Daniel Santiago Hugo Company Saül Cordero
SES RENOVERES Premini (2005 i anteriors) Aina Domingo Palmer Aina F. Gallastegui Aina Maria Salort Mònica Salort
LAIA'S TEAM Premini (2005 i anteriors) Laia Pacheco Alenya Blanca Aguilo Sureda Sarah Aguilo Bonneau Laura Rigo Espinosa
THE CRUSHING BALLS Premini (2005 i anteriors) Marta Reynes Oliver Lucía Hernández Requena Julia Ripoll París Daniela Montoya Morgado
EL EQUIPO A júnior (1997-1998) Alex Clemente Domínguez Josep Sanchez Palou Adrian Villamayor Marc Gallemaers Bibiloni
SPACEJAM infantil (2001-2002) Neus Payeras Quetglas Antonia Comas Capó Judith Peña Miralles Elisabet Crespi Pericas
 
 
cartell3x32015-web

 

Ha mort Xisca Domingo, exjugadora del club

XiscaDomingoEl passat set de febrer ens va deixar na Xisca Domingo, exjugadora del club, víctima d'un desgraciat accident de trànsit.

Xisca tenia 34 anys i va jugar des d'infantil fins a sénior en els equips de bàsquet d'Alcúdia.

Des d'aquí volem expresar el nostre més sentit còndol a la seva família. Descansi en pau.

Jordi Gayà convocat per la preselecció cadet

jordi100Jordi Gayà, jugador del cadet masculí, ha estat seleccionat pel Comitè tècnic de la Federació de Bàsquet de les Illes Balears per prendre part en una sèrie d'entrenaments de cara a formar la futura selecció balear cadet. 

La concentració serà aquest cap de setmana al poliesportiu Príncipes de España, al Pavelló Biel Hurtado. El dissabte i el diumenge dematí de 10 a 12. 

Desitjam al nostre jugador que en pugui gaudir de l'ocasió que se li presenta i que tengui molta sort de cara a futures concentracions.